Serbia vazhdon mosnjohjen e targave “RKS”, Pamje se si Kosovarët detyrohen t’i heqin ato në kufi (Video)

Uncategorized

Qytetarët e Kosovës po vazhdojnë të kenë probleme në pikën kufitare Merdare, gjatë hyrjes në Serbi. Ata po detyrohen t’i heqin targat e veturave të tyre, si kusht për të hyrë në territorin serb, shkruan Indeksonline. Indeksonline ka siguruar një video të bërë gjatë ditës së sotme, ku shihet qytetari nga Kosova teksa largon targat e veturës “RKS”, e më pas vazhdon rrugën. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *