Dardi i “It’s my love”: Nusen e grabita, për 10 minuta u morëm vesh për martesë! (VIDEO)

Uncategorized

Konkurrenti i “It’s my love” Dardi i ka dhënë fund beqarisë ditë me parë. Martesa e tij bëri bujë të madhe në mediat rozë, duke qenë ndër protagonistët më të komentuar, shkruan Indeksonline. Në një intervistë në ‘n’Kosove Show”, ai rrëfeu më shumë për vendimin e tij të papritur me vajzën nga Ferizaj. “Nusen e kam mar pa lejen e tyre, dhe e kemi bo pa plan. E mora për iftar dhe patëm me nejt qat natë. Bonëm me fjalë tha po more, i lajmëroi ata që çika e tyne është te na. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *