E Pazakont: Burri I FLlRTON Me Dasmoret, Nusja Shqiptare Bën NAMlN Në Dasmë (Video)

Uncategorized

Burri i FLlRTON me dasmoret, nusja shqiptare bën NAMlN në dasmë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet. Burri fIirton me dy dasmore, nusja çme ndet dhe fli rton me këngëtarin, kjo është tematika e videoklipit të këngëtares shqiptare Bebe Rexha e cila është bërë për herë të parë nuse pikërisht për këtë projekt..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *