Vjen lajmi i fundit nga Specjalja për ish-krerët e UÇK-së (FOTO)

Uncategorized

Ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës do të dalin nesër edhe njëherë para gjyqtarëve të Gjykatës Speciale në Hagë. Kështu ka bërë të ditur Gjykata Speciale nëpërmjet një njoftimi në faqën zyrtare të tyre, duke specifikuar edhe arsyen e konferencës së radhës. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.