Publikohen Pamjet ku humbën j etën 2 të rinj shqiptar

Uncategorized

Gazetari i Top Channel Andi Bora ka siguruar videon nga momenti i aks iden tit në Malësi të Madhe ku humbën j etën dy të rinj, Serxho Kukaj dhe Eglis Delaj. Ngjarja e rëndë ndodhi në vendin e quajtur “Omaraj” dhe në ak side nt u përfshinë , një mjet tip “Audi” me drejtues policin 53-vjeçar të identifikuar me inicialet V. N., dhe një mjet tip “Mercedes Benz“ me drejtues shtetasin M.B., 19 vjeç, me të cilin udhëtonin si pasagjerë Serxho Kukaj, 21 vjeç, dhe Eglis Delaj, 20 vjeç. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.