Tentoi t’i ikë Policisë në Prishtinë, bën “lëmsh” (PAMJE)

Uncategorized

Ikja nga P olicia e Kosovës, një personi në Prishtinë i kushtoi me a ksident në trafik. Ngjarja ndodhi minuta më parë te vendi i quajtur Rruga e Rekës, shkruan Indeksonline. Sipas qytetarëve, gjatë ikjes nga P olicia, një person p ërplasi katër vetura dhe rr ezikoi këmbësorët. Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga ky aksident. Indeksonline ka siguruar pamje teksa a rrestohet ai person: Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.