Atdheu Na La Pa Fjale/ Me Sarën S’jam I Lidhur, Antonelën Më Mirë Ta Kem… (Video)

Uncategorized

Ditën e sotme ishte i ftuar në ‘Kafe Shqeto’ në Syri Tv, Atdhe Xheravina, një nga ish-konkurrentët më të përfolur në Përputhen. Sapo filloi intervistën, Atdheu bëri të ditur se nuk është akoma çift me Sarën, por thjesht po njihen.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.