Valon Syla: Albin Kurti s’e ka asnjë shok të ngushtë prej shkollës fillore, pyetne pse?!

Uncategorized

Gazetari Valon Syla ka thënë se kryeministrit i Kosovës, Albin Kurti nuk ka asnjë shok të ngushtë. “Ai s’e ka asnjë shok të ngushtë prej shkollës fillore”, tha Syla.
Kjo deklaratë e tij erdhi pas një debati me avokatin Tomë Gashi, mbështeteës i Vetëvendosjes së Albin Kurtit I cili po e mbronte kryeministrin pas akuzës që sot i bëri ish-kryeministri dhe lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, Albin Kurtit kur nga foltorja e Kuvendit e pyeti atë: Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda per te lexuar me teper…

Leave a Reply

Your email address will not be published.