Getinjo Rrëfen Si Asnjëherë Dramën E Tij: Abortoi Fëmijën Që Prisnim Dhe Iku (VIDEO)

Uncategorized

Reperi i njohur Getinjo ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në “Prive” në rubrikën “5 datat”, ku ka folur rreth 5 datave më të rëndësishme të jetës. Ai veçoi vitin 2011 kur ka bërë këngën e parë me videoklip. Mirëpo, kjo këngë simbolizon shumë më shumë për të, sepse në tekst ai tregon historinë e dashurisë me një vajzë, e cila kishte mbetur shtatzënë. Për arsye që reperi nuk i tregoi ata nuk mundën të jetonin romancën dhe vajza në fjalë e abortoi fëmijën. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.