“Kjo është e padrejtë”, policët hedhin gaz lotsjellës ndaj fëmijëve në Kamenicë

Uncategorized

Komuna e Kamenicës, në kuadër të reformave në arsim që po bën është duke mbyllur disa shkolla. Në fshatin Shipashnicë e Poshtme, banorët kanë dalë në rrugë dhe nuk po dëshirojnë të lënë Komunën dhe Policinë që ta mbyllin shkollën. Në këtë protestë, ka pasur edhe tensione dhe përplasje mes policisë dhe banorëve të këtij fshati. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *