Labi Viziton 87 Vjeçaren Nga Istogu, Që Jeton Që 30 Vjet Vetme (VIDEO)

Uncategorized

Zojë Haxhiaj nga Rakosha e Istogut kishte mbetur e vetme 30 vjet më parë, atëherë kur edhe i vdiq bashkëshorti. Vet kujdeset për gjithçka, përfshirë edhe ushqimin.Këngtari Labinot Tahiri sot ka vizituar plakën që po jeton që 30 vite e vetme, të cilen i kishte dalë në mdihmë Labinot TahiriNdiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *