Arjan Konomi ia shpreh dashurin, Bora Zemani e quan zagar (PAMJE)

Uncategorized

Sezoni dy i emisionit Përputhën, është drejt përfundimit. Nga ky emision kanë dal çifte të cilët janë edhe s’janë përputhur me njëri-tjetrin. Arjan Konomi, opinionisti kryesorë në këtë sezone të emisionit, publikoj një fotografi me prezantuesen Bora Zemani. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.