Reflekton Biznesmeni G.ay: Nuk Do Të Më Shihni Më Lak.uriq, I Kërkoj Falje Nënave Shqiptare…

Uncategorized

Biznesmeni Elton Ilirjani, ka shokuar mbarë opinionin publik me sjelljet dhe veshjet e tij. Ai nuk ka ngurruar të dalë i zhveshur në fotot të ndryshme në rrjete sociale, apo të puthet live në me një mashkull, ashtu sikurse bëri disa kohë më parë në studion e emisionit “Ftesë në 5”. Por, përsëri në këtë emision ai bëri një deklaratë të papritur, ku premtoi se nuk do të dalë më i zhveshur dhe për sjelljet e tij i kërkon falje pikësëpari të gjithë nënave shqiptare. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *