Valon Syla për Kurtin: Gjithë e kam ditë që është rrenc (VIDEO)

Uncategorized

Gazetari dhe analisti Valon Syla, është ndër personat e shumë që ka reaguar pas deklaratës së ministres së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, se reciprociteti nuk është zgjidhje e problemeve në mes të Kosovës dhe Serbisë. Syla ka thënë se “Albin Kurti heku dorë sot nga reciprociteti” dhe se a ka ditur se “është rrenc”. Ai e ka quajtur Kurtin “rrenc të paaftë” dhe mashtrues të elektoratit të tij. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *