Xhavit Haliti dënohet nga Policia për mosmbajtje të maskës në qendër të Prishtinës (FOTO)

Uncategorized

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Halit është parë derisa e ka ndaluar Policia e Kosovës për mosmbajtje të maskës. Një qytetar ka raportuar në KALLXO.com në lidhje me këtë çështje duke dërguar edhe foto. Sipas fotografisë, ai është parë në sheshin “Nëna Tereza” derisa është ndaluar nga zyrtarët policorë. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.