E papritur kjo se çka publikoi Dardi i “It’s my Love” (FOTO)

Uncategorized

Dardi u bë pjesë e një programi në të cilin do të njoftonte ndonjë vajzë për lidhje dashurie. Papritur ai vendosi t’i jap fund beqarisë duke u martuar me një vajzë nga Ferizaj. Dyshja kanë bërë një dasmë në emisionin “It’s my Love” në të cilin ishte konkurrent Dardi. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.