HAPlNl MlRË SΥTË! SHlKONl Si Dukej Luana Vjollca Kur Ishte 16 Νjeç, Brυne E Dοbët Pa Asnjë Οperacion PIastik(FOTO)

Uncategorized

Luana Vjollca është një nga personazhet më të përfoIura të estradës shqiptare. Ajo gjithnjë është vënë ën qendër të vëmendjes për fo;tot.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.