Hoxha Fatmir Latifaj flet për gjendjen e tij shëndetësore

Uncategorized

Hoxha i njohur nga Shipoli, Fatmir Latifaj është në gjendje jo të mirë shëndetësore ku edhe po trajtohet në Turqi. Latifaj përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ka treguar se është në Turqi për trajtim, ai ka komplikim në zemër. Dhe lidhur me këtë, ai tha se pas disa ekzaminimeve shtesë do të sqarohet detajisht gjendja e tij. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.