Valon Syla ‘ironizon’ me hoxhë Shefqet Krasniqin: I paske mbjell flokët, a lejohet sipas fesë islame?

Uncategorized

Gazetari Valon Syla përmes një shkrimin në llogarinë e tij në facebook, pretendon se hoxha Shefqet Krasniqi ka mbjell flokët e tij. Madje Syla pyet se a lejohet një veprim i tillë sipas ligjeve të Islamit, shkruan Express. “Erdogani ja u mbjell bedava. Belesh. Për lobim”. Më poshtë gjeni shkrimin e plotë të gazetarit Valon Syla: Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.