Gruaja në Prishtinë rr’eh vëllanë, motrën dhe të dashurin (PAMJE)

Uncategorized

Ditën e shtunë është a rrestuar dhe dërguar në mbajtje një grua me nënshtetësi të huaj në Prishtinë. E njëjta kishte rr ahur vëllanë, motrën dhe të dashurin e saj, ndërkaq dy prej v iktimave kanë pranuar t retman m jekësor. Lajmi është bërë i ditur përmes raportit 24 orësh të Polícisë së Kosovës, dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.