Kjo është reja bukuroshe e Gilit, Nëse je i dobët mos e shiko (FOTO)

Uncategorized

Gili është këngëtarja e njohur kosovare, e cila ka arritur të ketë numër të madh fansash rreth vetes. Me talentin e saj të rrallë dhe stilin e veçantë që ka, është cilësuar si këngëtarja më unike e skenës muzikore, shkruan “Kosovarja”. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *