Mërgimtari shpërthen në lot kur takon familjen, 29 vjet nuk ishte në Kosovë (VIDEO)

Uncategorized

Nuk ishte në Kosovë gati tre dekada. E pas plot 29 vitesh, Xhafer Idrizi, erdhi nga New York-u për ta vizituar familjen dhe vendlindjen. Atë po e prisnin familjarët në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”. E mocione të shumta, lot dhe përqafime sh përthyen kur ai u takua me familjen e tij. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.