Ngjarja në mes shqiptarëve në aeroplan, pasagjerja rrëfen si ndodhi (VIDEO)

Uncategorized

Një p ërleshje e pazakontë ka ndodhur gjatë të shtunës, në një aeroplan të linjës, Prishtinë – Basel. E gjithë ngjarja është xhiruar nga një pasagjere. E njëjta në kushte anonime, pranoi të rrëfejë gjithë këtë i ncident për Klan Kosova. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.