Shqiptari Lutet: Më Shpëtoni Nga Gruaja Se Ajo Po Më Kapi Më Bën Për…

Uncategorized

Një burrë nga Prizreni ka raportuar në po li ci se bashkëshortja e tij e në vazhdimësi.Përmes raportit 24 orësh, P ol icia ka bërë me dije se palët janë intervistuar dhe se me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në pr ocedurë të rregullt.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.