Avdullah Hoti rrit standardin pasi la qeverinë: Nga Opel kalon në BMW (FOTO)

Uncategorized

Sa ishte kryeministër i Kosovës, Avdullah Hoti, voziste një makinë jo shumë të shtrenjtë. Në media ka qarkulluar lajmi se Hoti vozitë një veturë të markës, OPEL VECTRA, shkruan Gazeta Infokus. Por si duket ish-kryeministri “ka kursyer para” gjatë kohë në ekzekutiv për të rritur komoditetin në vozitje. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *