E Papritur,Godet Nora:”U Ndava Sepse Mu Mërzit Shtrati I Robertit,Dua Eksperienca Të Reja” (Video)

Uncategorized

Nora pas ndarjes ka shkuar në pushime luksoze bashkë me vazjën e saj. Pasi u kthye në Prishtinë ajo ka bere nje goditje ndaj Robertit dhe deklaratave te tij.Ajo u shpreh:”Thjesht u ndava nga Roberti sepse m’u merzit shtrati i tij, dua eksperienca te reja te provoj….” shtyp ne rek lamen me poshte dhe shih videon e cila po ben nam ne internet:

Leave a Reply

Your email address will not be published.