“Ka me ja shit veshkën”, mesazhi që i erdhi babait nga dikush që i grabiti vajzën 22 vjeçare në Skënderaj

Uncategorized

Një burrë ka raportuar në Polici se vajza e tij është larguar nga shtëpia e tyre në Skenderaj, dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj, përveç një masazhi k ërcënues që ka pranuar, shkruan Gazeta Sinjali. Burimet e Sinjalit kanë bërë të ditur se mesazhi është shumë i rëndë, dhe ka ardhur në telefonin e kunatës së tij nga numri i viktimës, pra vajzës së personit që e raportoi rastin. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.