Pas Dardit martohet edhe Lulzimi i “It’s my Love”? (PAMJE)

Uncategorized

Konkurrenti i emitonit të dashurisë “Its my Love”, Lulzim Jashari me një video ka marrë vëmendje në rrjetin social Tik Tok. Ai shihet i veshur si dhëndër ndërsa pranë tij po qëndron një nuse e veshur me vello, shkruan InfoKosova. Shume fansa aluduan se mos është ndonjë martesë e përshpejtuar e Lulzimit. Megjithatë mbetet të shihet nëse është një video e ndonjë projekti apo martës. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.