E papritur, publikohet video e Anës duke puthur Getinjon (VIDEO)

Uncategorized

Ana Lleshi u përfol ditë më parë për komentet në rrjete sociale me reperin Getinjo. Menjëherë filluan thasheshemet për një lidhje mes tyre. Mirëpo duket se Ana e ka seriozisht pëlqimin për Getinjon. E ftuar tek Roza Lati ajo tha nuk është asgje personale por nëse është në lidhje atëherë le të ndahet dhe shkon e puth fotografinë e tij në ekran. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *