Videoja tjetër/ Gjyqtarja Enkeleda Kapedani nxjerr gishtin e mesit…(PAMJE)

Uncategorized

Videoja tjetër/ Gjyqtarja Enkeleda Kapedani nxjerr gishtin e mesit dhe bën sikur tërheq këmbëzën e pistoletës teksa dëgjon kengen
Pjese tekstit te kenges ne sfond: Tash pe lyp ni shkas, Me kthy kohen mas, “Kurr su menove qe karma sillet kompas, Vec ni rast n’dy t’nates t’tret bashk, Me tjetetrin n’shtrat e une me k allash. E jo se meriton me t’dasht, Ma mir t’ju kisha v ra. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.