Zoti është i madh! Digjet një shtëpi në Vushtrri, por jo edhe K’urani

Uncategorized

Në Komunën e Vushtrrisë sot gjatë ditës është përfshirë nga flakët një shtëpi. Fatmirësisht përveç dëmeve materiale, nuk pati persona të lënduar. Veçanti e këtij rasti është mos-djegia e librit të shenjtë të myslimanëve, Kurani, ani pse vendi ku ishte i vendosur libri ishte i mbuluar nga flakët. Kështu ka njoftuar pronari i asaj shtëpie, Florim Sinani. “Shpija u kall po fjala e tmadhit ALLAH jo ! Elhamdulilah pa dame nfamilje“, shkroi ai. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.