Dhëndrin E Gjen BeIaja, Ish E Dashura I Shfaqet Me Fustan Nusërie Ditën E Dasmës

Uncategorized

Një e papritur i ka ndodhur të fundmi një ç/ifti ditën e dasmës. Teksa ata kanë qenë duke cel/ebruar dashurin e tyre, dhëndrin e ka gjetur beIaja pasi në sallën e dasmës është shfaqur ish e dashura e tij. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.