Ky është i riu Kosovar që vdíq në Gjermani (FOTO)

Uncategorized

Një shqiptar nga Mitrovica është v rarë pas një përplasjeje me a rmë në qendër të qytetit të Hanoverit në Gjermani. Siç kanë njoftuar mediat, mes drejtuesve të dy makinave, një Porsche Cayenne dhe një Mercedes S500 pati një debat të a shpër ku shoferi i makinës Porsche u p ërplas dhe më pas u gjet i vdekur. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.