Këta janë familjarët që humbën jétën në aksídentin tragjík (EMRAT)

Uncategorized

E tërë Kosova është tronditur pasditen e sotme pas aksidentit tragjik në fshatin Koshare të Ferizajt, ku vdiqën 4 persona. Indeksonline përmes burimeve ka mësuar identitetin e viktimave dhe të lënduarës që po trajohet në QKUK – Prishtinë. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *