‘Unë refuzoj me fol…’ Refuzim i çuditshëm i Shkëlzen Gashit në emision Live (Video)

Uncategorized

Darka e shtruar nga liderët shtetëror të Kosovës ndaj Miroslav Lajçak, emisarit të BE-së për dialogun dhe ndaj Mattheë Palmer, të dërguarit të ShBA-së për Ballkanin Perëndimor ishte temë diskutimi gjatë ditës në mediat kosovare. E një debat i tillë u organizua edhe sot në televizionin Klan Kosova, ku ishte i ftuar eksperti i protokollit, Haki Merovci dhe opinionisti Shkëlzen Gashi. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.