“Nusja Më E Bukur Në Botë”, Sindi Gjen Princin E Kaltër? Sa E Bukur Duket Tani (Foto)

Uncategorized

Sindi i ka befausuar të gjithë me fotot e fundit të ndara në rrjetet sociale. Ish konkurrentja e Përputhen shfaqet e veshur me një fustan nusërie dhe duket si nëj princeshë. Menjëherë në rrjet kanë nisur komente të tilla si “nusja me bukur në botë”, apo prozpozime për martesë nga ndjekësit. Nuk dihet nëse sindi po bën thjesht reklamë apo më në fund e ka gjetur princin e saj të kaltër. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.