Policia e ndalon, shikojeni reagimin e çuditshëm të qytetarit nga Kosova (PAMJE)

Uncategorized

Rastet e fundit të dy aksidenteve në Koshare dhe në vendin e njohur si “Kroi i Mbretit”, ku mbetën të vdekur pesë persona i ka mobilizuar Policinë e Kosovës që të nis patrullimet edhe me makina civile dhe radarë në të gjitha magjistralet dhe autostradat e vendit. Organet e rendit do të jenë të pakompromis ndaj shkelësve të ligjit në trafik dhe nuk do të kenë tolerancë. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *