Moderatorja Kosovare ia pren veshin në transmetim direkt gazetarit (FOTO)

Uncategorized

Gazetarja e Klan Kosovës, ia ka prerë veshin në transmetim direkt gazetarit Milot Hasimja, pa dashje. Një situatë aspak e mirë është zhvilluar sot në emisionin ‘Ora shtatë’ në Klan Kosova. Derisa po zhvillohej emisioni dhe derisa po bëhej ‘sh ow’ duke i prerë flokët gazetarit Milot Hasimja, ka ndodhur diçka ‘aksídentale’. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.