U Zh Duk Për 1 Muaj, Me Lot Në Sy Rina B Alaj Tr Egon Zh G Ënjimin Që Përjetoi

Uncategorized

Për 1 muaj Rina Balaj i mungoi publikut pasi reperja vendosi të qëndronte larg rrjeteve sociale dhe të merrte pak pushim edhe nga muzika. Megjithatë ditën e djeshme Rina u rikthye duke hapur një profil të ri në Instagram dhe publikoi një foto ku shfaqej me flokë rozë.Brenda pak orësh profili i saj arriti mijëra ndjekës dhe Rina po fillon të jetë sërish aktive. Pak më parë reperja postoi një video ku shprehej e zhgënjyer ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *