Valon Berisha tregon hapur ‘dashurinë’ për këngëtaren e njohur: E kisha çu n’shpi

Uncategorized

Kida është nga këngëtaret më të pëlqyera, e cila krahas hiteve gëzon simpati të madhe edhe sa i përket pamjes dhe stilit. Në sy duket t’i ketë rënë edhe një emri të njohur. Bëhet fjalë për Valon Berishën, futbollistin e njohur të përfaqësueses së Kosovës, i cili momentalisht po vazhdon karrierën në Francë te Reims. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.