Dardi, ti je zemra ime! “Gjithmon i imi ki mu kon”

Uncategorized

Agnesa dhe Dadi, si duket janë duke j etuar në kulmin e dashurisë. Ata shpesh herë sjellin video dhe fotografi interesonte në llogaritë e tyre zyrtare duke i shprehur dashurin njeri-tjetrit, shkruan InfoKosova. Pas një jave njohje, ata u martuan, nje prej martesave më të shpejta të showbizit vendor. E më së shumti duket se po e sh.ijon Agnesa. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *