Imami Kosovar: Qysh spo ju vjen marre grave që postojnë foto me familjen e tyre e jo me burrin, vjehrritë e kunatat

Uncategorized

Imami në xhaminë e “4 Llulave” në Prishtinë, Husamedin Abazi ka habitur me një postim të tij në rrjetin social Facebook. Ai tha se janë të shpifura bashkëshortet që postojnë foto me familjen e tyre por që nuk postojnë foto me familjen e burrit, shkruan Indeksonline. “Sa të shpifura janë bashkëshortet të cilat me dhjetëra herë postojnë foto me prindërit, motrat, dhe vëllezërit e tyre, e nuk e postojne qoftë një foto me bashkëshortin, prindërit dhe motrat e tij! Phiii”, shkroi ai. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.