Qytetarët tallen me ‘shqipen’ e Duda Baljes, ja si e mbron Berat Buzhala

Uncategorized

Deputetja nga minoritetet në Kosovë, Duda Balje është talluar nga disa qytetarë në Facebook për shkak të një komenti të saj në gjuhën shqipe. Ajo ka bërë disa gabime të vogla dhe ka nxitur reagimin e qytetarëve. “O Beratit, flm! Edhe ti je e mire me emisionit tend”, ka shkruar deputetja në një postim të gazetarit Berat Buzhala. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.