Valon Berisha përlotet në emision kur e kujton se si është rritur, Halil Kastrati çohet dhe e perqafë

Uncategorized

Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Valon Berisha nuk ka mundur të përmbahet nga emocionet në emisionin “E premtja me Halilin”. Në një video të publikuar, Berisha shihet duke qarë pasi e kujton kohën se si është rritur. Ai po ashtu flet edhe për përpjekjet e babait të tij. Shikojeni videon për më shumë. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.