A e keni ditur se Albërije Hadërgjonaj është motra e këtij politikani?

Uncategorized

Albërie Hadërgjonajn e njohim vetëm si këngëtare gjithashtu edhe familjen e saj.
Është vajza, Anxhelina pastaj kushërirat e tyre Beatrix dhe Argjentina Ramosaj.
Megjithatë, Albëria Hadërgjonaj së fundmi ka prezantuar vëllain e saj i cili qenka një politikan i njohur dhe bëhet fjalë për kryetarin e Deçanit, Bashkim Ramosaj. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.