Veç po ‘përtrihet’, pas këtij ndryshimi Violeta nuk njihet

Uncategorized

Violetë Kukaj kohëve te fundit është një rikthyer fuqishëm në skenën muzikore.
Me pozat e shumta që publikon për fansat, ajo merr vëmendje dhe qëndron gjithmonë në krye të mediave rozë. Duke qenë e dalluar në stilin e saj, Violeta gjithmonë duket si vajzë e re dhe ua kalon të gjitha femrave. Këtë herë, në imazhin e publikuar, ajo shihet që ka ndryshuar nuancën e flokëve. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *