Kur Erdogan ra nga kali dhe ai e shkeli edhe në vend të keq (PAMJE)

Uncategorized

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan vite më parë ishte i ftuar në një garë kalërimi dhe nga aty nuk doli ballëlartë siç është mësuar në çdo paraqitje të tij, shkruan Gazeta Metro. Ai provoi të kalërontë por diçka ndodhi dhe kalërimi i tij nuk kaloi me sukses. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *