Biznesmeni Serb I Ofron Dhuratë Marramendëse Diellza Kolgecit, Por Ajo E Befason Me Përgjigjen E Saj (VIDEO)

Uncategorized

Diellza Kolgeci është njëra prej femrave më të bukura të Kosovës, ka marrë pjesë në shumë role artistike dhe gara bukurie.Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendje me bukurin e saj. Në një emision e ftuar ishte Diellza Kolgeci, ku dhe është zbuluar se cila ishte dhurata e biznismenit serbë për Diellza Kolgecin të cilen ajo e refuzoi, ja cfarë thot ajo shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *