Djali i Halil Kastratit e befason atë Live në emision, ja për çfarë i kërkon falje (VIDEO)

Uncategorized

Në emisionin Libero në kanalin ATV ishte i ftuar Hoxha Halil Kastrati i cili ka folur për jetën dhe veprimtarin tij, shkruan Republika Online. Halili ka folur edhe për fëmijet e tij Firdeusin, Uvejsin dhe Ebu Bekrin ku gjatë bisedës me gazetarin Resul Sinani, Halili është befsuar nga djali i tij i cili ishte në lidhje te drejtperdrejt nga Uvejsi i cili gjindet në Austri. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.