Hajduti i mori çantën të fejuarës tij, shikojeni se çka i bën shqiptari (PAMJE)

Uncategorized

Një shqiptar në SHBA është p ërballur me një íncídent pasi një hajdut i v odhi çantë të fejuarës së tij. Marko Kepi, i cili kandidon për anëtar këshilli në Nju Jork, arriti ta neutralízojë hajdutin. Ky i fundit kishte hyrë në makinën e tyre, kishte marrë çantën që kishte gjetur brenda saj dhe ishte larguar me vrap, ndërsa Kepi dhe persona të tjerë iu vunë në ndjekje /Pamje mePosht. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.